Пропонуємо монтаж бітумної черепиці в Миколаєві

При правильному монтажі та високій якості, може конкурувати з традиційною черепицею.
Договір на всі етапи робіт.
Дрібний ремонт, капітальне будівництво.

Ваш будинок та індивідуальність даху будинку можна виразити покрівлею, покритою бітумною черепицею.

У Миколаєві замовити монтаж бітумної черепиці

(067) 262-04-33

(099) 206-01-98

какое покрытие крыши вы хотите получить после монтажа битумной черепицы

Коли ми монтуємо бітумну черепицю

З березня по листопад оптимальний час для даного покрівельного матеріалу. Температура в цей період вище + 5 градусів і це сприяє нормальній поведінці при монтажі. Небажано проводити монтажі бітумної черепиці під час дощу. Під час укладання не повинно бути сильного вітру, переважно цього матеріалу супроводжує сонячна погода. Сонцем нагріта черепиця правильно лягає на мастику і відбувається достатня самовулканізація, це взаємне склеювання матеріалів. Монтаж бітумної черепиці починаємо з карниза: викладаємо листи в один ряд так, щоб вони стикалися з краями; гонт в верхньому ряду зміщуємо по відношенню до черепиці в нижньому ряду; верхній ряд повинен перекривати нижній ряд, щоб утворити нахлест; при цьому ширина залежить від виду черепиці, кута нахилу і форми; бітумну черепицю закріплюємо цвяхами з широкою головкою; цвяхи повинні знаходитися на відстані 2,5 см від краю черепиці і не менше 2,5 см від виконаних в ній вирізів; кількість цвяхів залежить від типу і виду черепиці, зазвичай близько 5-6 цвяхів на лист; цвяхи забиваємо так, щоб головки не провалювалися в черепицю, інакше при провалі капелюшки такий лист при пориві вітру може зірвати;

Так само пропонуємо ознайомитися:

Наші послуги з влаштування та монтажу дахів

Візуальне проектування покрівлі/даху до початку монтажу на будівлю, покаже вам переваги і недоліки вашої даху при експлуатації будівлі.

01.

Влаштування даху

Будь-яка складність кроквяної системи. Наш досвід дозволяє нам виконувати ремонтні або будівельні роботи з обумовленою якістю і в обумовлені терміни.

02.

Заміна покриття

Виробляємо заміну покрівельного покриття. Наприклад шифер на профнастил або металочерепицю, зі зміною кроку обрешітки під монтаж сонячних батарей.

03.

Ремонт даху

Будь-яка складність ремонту або реконструкції покрівлі, від усунення течі на даху, як примикань, так і димоходів, до пристрою мансардного поверху у вашому будинку.

При укладанні потрібно врахувати види бітумної черепиці і типи монтажу

качественный монтаж битумной черепицы всегда радует

Зверніть увагу, на всіх аркушах бітумної черепиці нанесені смуги клею для склеювання рядів.
Під впливом високої температури вони злипаються самі, утворюючи щільну оболонку.
При сонячній і теплій погоді від + 30 градусів тепла, бітумна черепиця склеюється самостійно.
При похмурій і погоді і температурі нижче + 25 градусів допомагаємо черепиці, підігріваючи клейові шари феном.
У деяких місцях черепицю необхідно додатково проклеїти. Робимо це бітумним клеєм.

 

В результаті, так виглядає дах після монтажу – бітумної черепиці в остаточному вигляді

Ми завжди хочемо домогтися гарного результату в пристрої покрівельних матеріалів і рекомендуємо всім, дотримуватися всіх технологічних процесів при монтажі або влаштуванні покрівель!

Наш робочий процес

01.

Консультація

Надамо компетентну консультацію по монтажу покрівельної кроквяної системи, покрівельних матеріалів, а також усранению деффектов монтажу покрівлі або усунення пошкоджень на даху.

02.

Огляд

Проводимо огляд дахів перед монтажем кроквяної системи на відповідність з проектом або для узгодження проекту. Також виявляємо причини протікання покрівлі для подальшого ремонту.

03.

Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення та вибору альтернативного.

04.

Висновок

Після узгодження з замовником, укладаємо договір з гарантійними зобов’язаннями на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, рекострукція та інше.

Наші послуги з влаштування та монтажу дахів

Візуальне проектування в сервісі покрівельних робіт Миколаєва та покрівлі/даху до початку монтажу на будівлю, покаже вам переваги та недоліки вашого даху.

Виконаємо покрівельні та інші роботи у будівництві

Комерційна покрівля

Виконуємо монтаж будь-яких обсягів покрівлі(тільки скатної), також виробляємо монтаж на Z-профіль.

Виконуємо роботи згідно кошторису та договору.
Повна комплектація об’єкта з урахуванням отримання клієнтом наших знижок від постачальників і виробників.

Житлова покрівля

Збираємо дахи професійно, вже 17 років. Проектування даху будь-якої складності.

Види і типи покрівлі дахів, які ми виробляємо і супроводжуємо, як з вашим проектом, так і з нашим робочим або візуальним.
Збираємо кроквяні системи, як з дерева, так і з металу, а також з оцинкованого профілю, що дуже актуально для зимового саду.

Потрібна оцінка або консультація?

Пропонуємо вам, як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Миколаїв
Замовити покрівельні роботи та повний комплекс покрівельних робіт – вул. Прикордонна, 167, Миколаїв, Миколаївська область, 54000
т. +38 (067) 262-04-33
т. +38 (099) 206-01-98
Viber, Telegram