Пропонуємо монтаж профнастилу в Миколаєві

Стильний будинок з індивідуальною двосхилою і вальмовою покрівлею покритою профнастилом

Одноповерховий або двоповерховий будинок з цікавим архітектурним рішенням може бути покритий профнастилом і при цьому мати гідний вигляд.

Так як ціни на матеріали в Миколаєві можуть істотно відрізнятися, ми постійно аналізуємо і перевіряємо їх.

Так само пропонуємо ознайомитися:

Наші послуги з влаштування та монтажу дахів

Візуальне проектування покрівлі/даху до початку монтажу на будівлю, покаже вам переваги і недоліки вашої даху при експлуатації будівлі.

01.

Влаштування даху

Будь-яка складність кроквяної системи. Наш досвід дозволяє нам виконувати ремонтні або будівельні роботи з обумовленою якістю і в обумовлені терміни.

02.

Заміна покриття

Виробляємо заміну покрівельного покриття. Наприклад шифер на профнастил або металочерепицю, зі зміною кроку обрешітки під монтаж сонячних батарей.

03.

Ремонт даху

Будь-яка складність ремонту або реконструкції покрівлі, від усунення течі на даху, як примикань, так і димоходів, до пристрою мансардного поверху у вашому будинку.

Комерційна покрівля

Виконуємо монтаж будь-яких обсягів покрівлі(тільки скатної), також виробляємо монтаж на Z-профіль.

Виконуємо роботи згідно кошторису та договору.
Повна комплектація об’єкта з урахуванням отримання клієнтом наших знижок від постачальників і виробників.

Житлова покрівля

Збираємо дахи професійно, вже 17 років. Проектування даху будь-якої складності.

Види і типи покрівлі дахів, які ми виробляємо і супроводжуємо, як з вашим проектом, так і з нашим робочим або візуальним.
Збираємо кроквяні системи, як з дерева, так і з металу, а також з оцинкованого профілю, що дуже актуально для зимового саду.

контакты кровельщиков в Николаеве

Це дозволяє отримати цікавий і неповторний вигляд будівлі при незначній вартості і мінімальному навантаженні на кроквяну систему будівлі.

Ми завжди хочемо домогтися гарного результату в пристрої покрівельних матеріалів і рекомендуємо всім, дотримуватися всіх технологічних процесів при монтажі або влаштуванні покрівель!

Ви можете замовити монтаж профнастилу на двосхилий і вальмовий дах в Миколаєві

Темний колір покрівлі контрастує зі світлим фасадом, надаючи будівлі унікальний стиль. Використання модульного листового металу в листах дозволяє скоротити втрати матеріалу.

Профнастил-це покрівля, яку охоче вибирають не тільки для одноповерхових господарських будівель.
Дана реалізація такого покрівельного матеріалу відноситься до промислових і торгових будівель, який розташовані, як в місті, так і на околиці міста.

Часто вибирають яскраві і насичені кольори покрівельного матеріалу, такого як червоний або синій колір листового металу. Покрівля прекрасно контрастує із зеленню, розташованої навколо будівлі і підкреслює індивідуальність будови.

Сучасний будинок з покрівельним покриттям
Для покриття одноповерхової будівлі використовувався листовий профнастил.

Багатогранна дах підкреслює сучасний корпус будинку і надає всьому цікавому і неповторному вигляду. Темний колір листового металу створює різкий контраст зі світлим фасадом.
Це робить весь будинок цікавим та індивідуальним.

  • багатогранна дах
  • терасні будинки, покриті профнастилом

У комплексі будівель послідовної забудови покрівельні покриття являють собою покрівельні панелі. Використання аналогічного кольору фасаду і покрівлі додало всьому корпусу будівлі єдиний вигляд.

Елегантний будинок з металевим покриттям. Вид зверху на будинок покритий профнастилом

Дом с кровельным покрытием профнастилом, лист идеально подходит простым крышам домов

Трапецієподібний лист ідеально підходить простим дахах будинків, як для однієї сім’ї, так і мають кілька сотень квадратних метрів.
Довговічність виробу роблять його часто використовуваним не тільки в житлових будівлях, але і в навісах, гаражах і господарських будівлях.

Профнастил використовуваний в цьому елегантному одноповерховому будинку, підкреслив сучасність будівлі. Темна колірна гамма покрівлі прекрасно поєднується з віконними і столярними виробами, надає будівлі елегантний вигляд.

Розташований за містом, одноповерховий будинок для однієї сім’ї був покритий листовим металом. Ретельна установка покрівлі і правильний вибір кольору дозволить домогтися незвичайного візуального ефекту. Будинок буде виглядати сучасно і елегантно.

Двоповерховий будинок, покритий листовим металом-профнастилом

Варто відзначити, що цей тип покрівлі часто використовується для багатоквартирних будівель і пентхаусів. Використання профнастилу підкреслює сучасний характер всієї площі забудови, надаючи об’єктам привабливий зовнішній вигляд.

Профнастил монтаж та ремонт

Одноповерховий будинок, покритий профнастилом
Має цікаву форму, яка нагадує шифер, таке покриття часто вибирають клієнти, які звикли до шиферу на даху.

Наш робочий процес

01.

Консультація

Надамо компетентну консультацію по монтажу покрівельної кроквяної системи, покрівельних матеріалів, а також усранению деффектов монтажу покрівлі або усунення пошкоджень на даху.

02.

Огляд

Проводимо огляд дахів перед монтажем кроквяної системи на відповідність з проектом або для узгодження проекту. Також виявляємо причини протікання покрівлі для подальшого ремонту.

03.

Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення та вибору альтернативного.

04.

Висновок

Після узгодження з замовником, укладаємо договір з гарантійними зобов’язаннями на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, рекострукція та інше.

Потрібна оцінка або консультація?

Пропонуємо вам, як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Дніпро

Замовити монтаж/влаштування профнастилу в Дніпрі/Дніпропетровську за телефонами:
т. +38 (067) 262-04-33

Миколаїв

вул. Погранична, 167, Миколаїв, Миколаївська область, 54000
т. +38 (099) 206-01-98
Viber, Telegram