місто Дніпро/Дніпропетровської області
Влаштування стін та стель з плит гіпсокартону у місті Дніпрі
т. +38 (067) 680-9222
т. +38 (066) 680-9222
Viber, Telegram
т. +38 (067) 680-9222
т. +38 (066) 680-9222
Viber, Telegram
+38(066)680-9222
+38(067)680-9222
Договір на всі етапи робіт
Вирішення складних питань з реконструкцією або ремонтом будівель та споруд. Усунем недоліки будівництва, покрівлі та іншого.
Візуальний дизайн у будинку чи квартирі до початку ремонту допоможе вам знайти переваги та недоліки.
Небагато про монтаж гіпсокартону, це одним з найпопулярніших матеріалів, що використовуються в будівництві. Вони універсальні – використовуються для будівництва та оздоблення стін та стель, вони також часто використовуються під час ремонтних робіт, як квартир, так і офісних приміщень.
Косметичний ремонт приміщень, як терміновий, так і поточний. З використанням сучасних технологій та використання сучасних будівельних матеріалів.
До капітального ремонту підходимо професійно, адже це виконання робіт вимагає серйозної відповідальності, оскільки найчастіше це стосується основних систем та комунікацій будівель.
Будь-яка складність - ремонт або реконструкція будівель або споруд, від усунення течі до повної реконструкції будівлі, а також перетворення малонахилого даху на мансардний поверх.
Всегда решит вопрос, как с расстановкой мебели в квартире, так и более сложные задачи. Особенно если это касается большого частного дома.
Пропонуємо дизайн приміщень як схематичний, так і повний. Маючи повне уявлення у вигляді виконаного дизайну проекту, ви зможете безпомилково спланувати комунікації в квартирі або будинку, а також прийняти рішення про використання матеріалів.
Пресований гіпс поміщається між двома шарами паперу, що робить матеріал легким та легким у складанні, але досить міцним, щоб його можна було підняти за допомогою сталевої чи дерев’яної рами та навіть стіни. Плити вогнестійкі – деякі з них служать для нього бар’єром терміном до 2 годин.
Їхня поверхня дуже гладка, що дозволяє використовувати їх для обробки перегородок. Вони є гарною основою для фарбування, шпалер або керамічної плитки. Не потрібно наносити на них штукатурку. Дозволяє помітно прискорити ремонтно-будівельні роботи, а будівельний майданчик набагато чистіший і про монтаж гіпсокартону можна додати ще багато. Крім того, гіпс є природним регулятором вологості повітря, що робить його оптимальним в оздобленні інтер’єрів.
Однак слід пам’ятати, що надмірне зволоження матеріалу призводить до значного зниження його механічної міцності. Іншим недоліком є те, що на типовому одношаровому покритті гіпсокартону не можна повісити більш важкі шафи або обладнання.
Типові плити гіпсокартону мають товщину 12,5 мм та ширину 1200 мм, а довжина становить 2000 або 3000 мм.
Випускаються у таких випадках:
A – стандартний гіпсокартон;
H – плита гіпсокартону зі зниженим поглинанням води, ці вироби, як правило, зеленого кольору, призначені для вологих приміщень, таких як ванна кімната, ванна кімната або кухня; F-підвищена консистенція сердечника за високої температури, армована скловолокном;
E – для використання як кріплення в зовнішніх стінах в каркасній технології;
R – з підвищеною міцністю та стійкістю до руйнівних поздовжніх та поперечних навантажень;
Деякі виробники також пропонують більш спеціалізовані гіпсокартони, наприклад, теплозахисні (рекомендується для монтажу горища) або акустичні (що ефективніше обмежують проникнення звуків).
Це один із найпопулярніших способів обробки внутрішніх стін. Плити гіпсокартону добре підходять як на етапі будівництва, так і при ремонті будинку. Вони дозволяють отримати ідеально гладкі стіни, а також простір, де можна приховати електричну систему або тонкі труби.
Плити кріпляться двома способами. Якщо кладка рівна, їх кріплять безпосередньо до стін гіпсовим клеєм. Перед монтажем необхідно очистити поверхню, всі сталеві елементи, що контактують з клеєм, захистити від корозії, а абсорбуючу підкладку пофарбувати емульсією грунтовки. Рейки кріплять на клей товщиною 1,5-2 см, наносять точково у вигляді коржів діаметром близько 10 см, на відстані 30-40 см по вертикалі та горизонталі. Склеювання та корекція укладання плит повинні відбуватися не пізніше, ніж через 15-20 хвилин після застигання клейової маси.
Увага! Плити повинні бути обрізані так, щоб під стелею залишалося простір завширшки близько 1 см.
Коли основа потребує корекції, використовуються додаткові ремені, що коректують, або каркас із системних сталевих профілів. Спрямовані смуги утворюються із смужок плити шириною близько 8 см; їх слід приклеювати при монтажі гіпсокартону кожні 60 см (половина ширини типової дошки). Клей наносять на стіни зубчастим шпателем, щоб по всій поверхні прилягання його товщина була однакова. В обох випадках потрібно заповнити стики плит. У цих місцях стиків приклеюють скловолоконну стрічку або перфоровану паперову стрічку, а поверх неї 2 або 3 шари гіпсової шпаклівки. Після шліфування ми отримуємо ідеально гладку поверхню для обробки фарбою або шпалерами. Зовнішні кути стін із плит гіпсокартону зміцнюються кутовими профілями, а внутрішні – спеціальними армуючими стрічками. Плити слід різати гострим ножем, на рівні або шві, на лицьовій стороні. Потім елемент ламається та перетинає папір з іншого боку. У нас також є можливість вирізати дуги та ламані лінії. Щоб отримати їх, плити обробляють електричним лобзиком чи ручною пилкою. Отвори під електричні розетки, своєю чергою, вирізують пилкою для дерева.
Цей тип перегородок, виконаний з використанням панелей гіпсокартону, є одним із найпоширеніших способів поділу інтер’єрів в даний час. Ще однією перевагою цієї технології є можливість оздоблення перегородок практично відразу після монтажу.
Конструкція каркасних стін виконується із сталевих профілів різної ширини (найчастіше 50, 75 чи 100 мм) або монтується дерев’яним каркасом. Ці елементи кріпляться до підлоги та стелі, а простір між ними заповнюється мінеральною ватою. Плити гіпсокартону є оболонкою цієї конструкції. У вітальні та спальні використовуються білі вироби, а у вологих приміщеннях – зелені, що мають більшу вологостійкість. При необхідності можна використовувати плити з так званою кваліфікованою вогнестійкістю або вироби з підвищеною вогнестійкістю та одночасно більш вологостійкими.
Монтаж починається з визначення ходу стіни та приклеювання до підлогових, стінових та стельових профілів ізоляційної звукоізоляційної стрічки, завданням якої є придушення звуків та вібрацій. Профілі кріплять до перегородок за допомогою монтажних штифтів, з інтервалом не більше 1 м. Потім через кожні 60 см встановлюють стовпчасті профілі. Наступним кроком при монтажі гіпсокартону є прикріплення до них з одного боку плит гіпсокартону за допомогою гвинтів.
Простір між профілями заповнюється мінеральною ватою, яка виконує функцію звукоізоляції. Потім плити кріпляться з іншого боку перегородки. Останній крок, це заповнити стики плит шпаклівкою, завантажити в неї армуючу стрічку зі скловолокна і згладити стики наждачним папером.
На стики гіпсокартону приклеюють перфоровану паперову або скловолоконну стрічку, а поверх неї кладуть 2 або 3 шари шпаклівки гіпсу. Місця стиків гіпсокартону в системі легкої установки повинні проходити відповідно – схемою зразкових з’єднань.
Увага! Якщо ви хочете повісити предмети вагою більше 30 кг на стінах, дошки слід зміцнити, наприклад, розміщуючи дошку між конструкційними стійками на висоті кріплення запланованих шаф або іншого обладнання.
Решение состоит в том, чтобы использовать более широкие профили каркаса, минеральную вату соответствующей толщины и двойное покрытие из панелей гипсокартона. Другой способ, сделать двойной слой и две стойки, разделенные дополнительным слоем минеральной ваты или пенопласта толщиной, к примеру – 4 см. Такая перегородка будет иметь звукоизоляцию даже лучше, чем кирпичная стена той же ширины. Вместо панелей гипсокартона или одного их слоя можно использовать также древесно-стружечные плиты (ДСП, OSB). Тогда мы без проблем повесим на стену более тяжелую мебель и технику.
Плити гіпсокартону використовуються не лише на стінах, а й на стелях. Так звана підвісна стеля, чудовий спосіб встановити декоративне освітлення, а під стелею сховати різні установки.
В этом случае конструкцию представляют подвесы(пэшки) и настенные профили UD, которые при наклеивании лентой крепятся шпильками. Есть два типа подвеса Если подвесной потолок находится близко к потолку (до 12 см), используются крепежные детали для прямого крепления, например, подвес ES. В другом случае используются анкерные подвесы, подбираемые в зависимости от материала, из кото
У цьому випадку конструкцію представляють підвіси (пішки) і профілі настінні UD, які при наклеюванні стрічкою кріпляться шпильками. Є два типи підвісу Якщо підвісна стеля знаходиться близько до стелі (до 12 см), використовуються деталі кріплення для прямого кріплення, наприклад, підвіс ES. В іншому випадку використовуються анкерні підвіси, що підбираються в залежності від матеріалу, з якого зроблена стеля. У свою чергу, відстань між підвісами залежить від ваги конструкції. Якщо це не перевищує 15 кг/м2, їх поміщають через кожні 1 м. Коли стеля важча, підвіси кріпляться щільніше.
До цих елементів кріпляться основні профілі CD, а до них перпендикулярно нижче кожні 40-50 см несучі профілі. Перехресні з’єднувачі використовуються для з’єднання обох. До такої дворівневої конструкції кріпляться шурупами плити гіпсокартону. Відстань між кріпленнями не повинна перевищувати 15 см. Спосіб обробки стиків плит такий самий, як і на стінах
Інший, менш застосовуваний варіант – однорівневий каркас. Для виконання такої конструкції потрібно менше матеріалу, але вона менш жорстка. Найпростіший варіант, це однонаправлені грати, але виконуються вони в основному в приміщеннях з відстанню між стінами не більше 4 м.
Гіпсокартон також використовується для обробки скосів на горищах. Вони кріпляться до кроквяної решетування так само, як і до перегородок. Однак у цьому місці будинку між утепленням та плитами необхідна паропроникна плівка. Цей елемент запобігає конденсації водяної пари в тепловому шарі та захищає конструкцію даху від вологи.
При обробці скосів горища не можна забувати про укладання між утепленням і плитами Гіпсокартону пароізоляційної плівки, яка запобігає конденсації водяної пари в шарі, що утеплює, і захищає конструкцію даху від вологи.
Для легкої установки використовуються плити, профілю, деталі кріплення, армуючі елементи та оздоблювальні матеріали.
Плити гіпсокартону купуються на штуки, стандартний виріб товщиною 12,5 мм та розмірами 1,2×2,6 м коштує близько 170 грн. Майже вдвічі дорожче коштують вогнезахисні вироби та з підвищеною вологостійкістю. Профілі CW та UW шириною 50 мм та довжиною 3 м коштують близько 80 грн., а шириною 100 мм трохи більше 170 грн. Для дверного профіля довжиною 3 м необхідно виділити 300-500 грн. (залежно від ширини). Універсальний кут завдовжки 2,5 м коштує 70-120 грн. Також знадобляться шурупи (2 кг коробка шурупів 3,5 × 25 мм з різьбленням по металу коштує близько 150 грн.).
Витрати на монтаж різноманітні, переважно залежать від складності робіт з монтажу. Приблизно можна припустити, що виготовлення 1 м2 каркасної стіни 100-200 грн/м2, підвісна стеля 200 – 400 грн/м2, а за утеплення горища близько 200 грн./м2.
Надамо компетентну консультацію щодо внутрішнього ремонту в будівлі або квартирі, капітального ремонту фундаментів стін та іншого.
Проводимо огляд будівель перед початком робіт на відповідність до проекту або для узгодження деталей із замовником. Також виявляємо причини, через які ми не зможемо виконати роботи або доведеться внести зміни до плану робіт.
Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення та вибору альтернативного.
Після погодження із замовником, укладаємо договір із гарантійними зобов’язаннями на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, реконструкція та інше.
Пропонуємо вам як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.