Будівництво даху: проектування, планування, монтаж – все в одному місці!

Протягом 15 хвилин зможемо надати першу візуалізацію даху вашого будинку чи будівлі, при цьому потрібно мати лише телефон з інтернетом та первинними даними розмірів будівлі чи споруди.

Замовлення проекту даху у Дніпрі: швидко, зручно та вигідно!

(066) 680-9222

(067) 680-9222

Візуальне проектування даху – дистанційне.

Бажаєте замовити проект даху дистанційно у Дніпрі?

Наша команда пропонує унікальну можливість проектування даху онлайн! Усього за 15 хвилин ми можемо надати першу візуалізацію даху вашого будинку чи будівлі. Вам потрібен лише телефон з Інтернетом та первинні дані про розмір будівлі або споруди.
Будівництво починається з планування, проектування та фінансування. Наша команда фахівців допоможе вам у цьому. Ми розглянемо всі нюанси скатної покрівлі, її пристрою, монтажу та деяких елементів дахів.
Односхилий дах – це просте та економічне рішення для облаштування малогабаритних прибудов або складів. Однак такий дах має деякі недоліки, наприклад односторонній водовідведення, який має набагато велике навантаження, ніж двосторонній або інші види.

Також зовнішній вигляд даху з одностороннім схилом не найпредставніший.
Якщо ви хочете встановити односхилий дах, слід обов’язково подумати про систему відведення води.

Головний критерій – це пропускна здатність. Крім того, важливо врахувати, що зі сніжними масами така конструкція дуже добре працює.

Розглянемо деякі нюанси скатної покрівлі, її пристрою, монтажу та деяких елементів дахів.

Двосхилий-цей тип покрівлі може мати: підвісні або похилі крокви.
Різні карнизні звиси. Нерівні кути нахилу.
Конструкція двосхилий даху складається з несучих балок і прикріпленого до лати руберойду. Кроквяна система, як правило, складається з брусків, з’єднаних металевими частинами. Верх даху утворює коник. Він розташований рівно по центру або ближче до якогось краю. Один з підвидів двосхилим даху – багатокутний (кути схилів з обох боків не однакові). Дизайн такого даху виглядає оригінально, але у конструкції є суттєвий мінус і цей горищний простір використовується нераціонально.
Мансардний дах не тільки позбавляє такої проблеми, але й будується спеціально для горищного приміщення

Складки крокв створюють додатковий обсяг мансарди.

Естетичність-це ще одна перевага ламаного двосхилого даху. Симетричний візерунок має форму рівнобедреного трикутника. Мансарда цей тип даху не відноситься безпосередньо до двосхилий, так як вона також може бути консольною або зламаною. Головна особливість-поділ схилу на пологу (верхню) та круті (розташовані знизу) частини. Звичайна двосхилий мансардний дах має паралельні один одному прямокутні крокви. Крута ділянка схилу добре справляється зі сніговим навантаженням. Мансардний дах теж можна віднести до зламаного. Відмінна риса останніх, це презентабельний зовнішній вигляд. Банти роблять зовні чи всередині. Їх часто комбінують: виходить, що дах незвичайної форми з безліччю внутрішніх та зовнішніх кутів. Дах консолі поєднує в собі риси двосхилий і скатної. Його частини можуть виходити за стіни будівлі на кілька метрів, створюючи багато місця всередині. Бувають і змішані горищні конструкції.

Вальмова покрівля-ще один поширений вид даху.

Вальмовий дах складається з чотирьох скатів.

Кінець (їх називають стегнами) мають трикутний вигляд. Вони займають простір від кінця коника до карнизу. Два інші скати трапецієподібні.
Практичність забезпечується функцією конструкції.
Насамперед це стосується відведення атмосферних опадів. Але технологія виготовлення набагато складніша. Для його будівництва вам знадобиться команда досвідчених будівельників.

Один з недоліків, на мансардному рівні не буде фронтонів, а для покращення освітлення потрібно буде зробити більше мансардних вікон. Це підвищить складність процесу проектування, зокрема розрахунку кроку ферми. Незважаючи на те, що така конструкція справляється з опадами, її часто використовують у посушливих районах.

Вальмовий дах стане в нагоді, якщо потрібно зробити: будинок з верандою; довгаста будівля; Г-подібний будинок двосхилий покрівля цього типу має риси класичної двосхилий та вальмової. Конструкція не має гострих кутів, а одна з основних її функцій – захист від сильного вітру. У регіонах зі сніговими зимами такі дахи роблять із невеликих дахів та крутіших скатів. Якщо на ділянці будинку не буває сильного снігопаду, навіси мають бути більшими, а схили відносно невеликі. У типовій вальмовій покрівлі зрізаний торцевий скат. Вільний простір крупним планом вікном (у тому числі суцільним) або стіною. Однак частково навісний дах може з’єднувати двосхилі елементи. У цьому випадку залишається чотири елементи поверхні.

На відміну від попереднього варіанту, бічні укоси позбавлені нижньої частини, а передні мають форму, що віддалено нагадує трапецію, але з шістьма кутами. За такої конструкції вийде горище більшого розміру. Шатровий це чотирисхилий дах, що складається з однакових трикутних секцій. Вони мають бути рівнобедреними. Схили з’єднуються рівно посередині. Через строгі геометрії цього покриття воно підходить не для всіх будинків. Назва походить від слова “намет” – прямокутний будинок.

Шатровий дах ще називають пірамідальним. Його можна встановлювати в будинках із квадратним або правильним чотирикутником (не у всіх випадках). Звиси такої покрівлі знаходяться на однаковій висоті. Незважаючи на простий зовнішній вигляд, монтаж даху такого типу технічно складний.

Переваги вальмового даху є теплові властивості та стійкість до сильних вітрів. Головний недолік-наявність безлічі з’єднань у конструкції ферми, що робить процес будівництва більш складним та трудомістким. Інші мінуси: суттєві відходи покрівельних матеріалів. Мало місця під горищем. Для нього характерна велика варіативність виконання залежно від кількості, форми, розташування та розміру вершин (щипців). Кути, що затонули, вимагають дуже акуратної, ретельної і точної обробки. На багатосхилі покрівлі велика кількість западин у точках з’єднання скатів. Він підноситься на об’єктах складного планування, незвичайних архітектурних форм, мансардних відсіків. Зазвичай відбувається скупчення снігу, тому вони мають бути постійними та максимально щільними. Збільшення вантажопідйомності може перетворити розжолобок з найбільш чутливих елементів конструкції даху на найбільш функціональні.

Одна з головних переваг багатосхилих покрівлі – врівноваженість кроквяної системи. Основна проблема-складність монтажу.
Склепінчастий дах незважаючи на те, що встановлення склепінної покрівлі сама по собі набагато дорожче, витрата матеріалів можуть бути невеликими. Діамант дах складається з чотирьох діагональних ромбів, сплющених в одній точці у центрі. Підходить для будинків квадратної форми.

Ромбоподібна покрівля, що встановлюється на будиночки, дачі.

За бажання можна зробити велике високе горище. Дах із ромбами найчастіше можна побачити на одноповерхових будинках. Його конструкція складається з чотирьох трикутних скатів (стегон) у верхній половині і такої ж кількості прилеглих трикутних скатів, спрямованих нагору. У цьому будинку буде чотири фронтони. Як кроквяна система використовується особлива конструкція стрижнів у вигляді восьмикутного купола.

Класична ромбоподібна покрівля передбачає наявність центральної колони. Однак монтувати дах і без нього можна. Як вибрати скат даху для подальшого облаштування декоративних елементів (оригінальні слухові вікна та димарі, незвичайні фронтони) покрівлі встановлюють з великим ухилом, місцями майже вертикальним.
Таку конфігурацію можна використовувати для пристрою повноцінної статі з різними дизайнерськими рішеннями. Невеликий ухил краще захистить від вітру, тому що площа контакту буде більшою. Однак це не стосується дахів із дуже низьким ухилом.
Дощова вода та снігопад з низького даху спускаються повільніше, що може призвести до протікання.
Покриття з невеликим ухилом потребує більш ретельного догляду. Немає необхідності чистити схили з кутом 45° та більше. Покрівля з крутим ухилом (від 45°) вважається “самоочисною”. Щодо плоский дах-найекономічніший варіант, але горищного приміщення буде мало.

Проект багаторівневого складного даху будинку

Дизайн та колірні рішення покрівлі

За останні 15-20 років стали популярними плоскі покрівлі. Такий варіант дозволяє перенести наголос на основну частину будівлі. Будинки з плоским дахом можуть мати незвичайну та геометрично складну форму у дусі сучасних стилів, таких як мінімалізм, біотехнологія, хай-тек та авангард. Скатна покрівля різноманітніша. Похилі дахи необхідні у різних конструкціях будівель. Підвісний дах красиво виглядає із прозорими стінами. Полігранний дах може бути оформлений у неповторному французькому стилі або у стилі традиційної архітектури.

Колірна гама підбирається в залежності від кольору самої споруди. Дах темніє, тому вибір відтінків часто обмежується темними, холодними та змішаними відтінками. Покрівля оригінального вигляду найкраще виглядає в синьому, блакитному, чорному та сірому кольорах.

Процес монтажу покрівлі починається з проектування

.
проект багаторівневої складної покрівлі даху будинку

На цьому етапі розраховуються різні параметри, враховуються усі побажання. Багато залежить від конструкції каркасу. Оптимальне розташування та розмір мансардних вікон визначається ще до початку будівництва. Після встановлення кроквяної системи починається основна частина робіт. Конструкція буде покрита відповідною конфігурацією. Покрівельні матеріали мають бути з міцних та довговічних матеріалів.

Основними критеріями їх вибору є такі показники, як нахил схилів, вітряність території, кількість та тип опадів у регіоні. Останні кілька десятиліть для обробки з’явилося багато якісних функціональних матеріалів. Після того, як буде завершено зовнішнє планування покрівлі, слід зайнятися вибором утеплювача, гідроізоляції та утеплювача.

Наші послуги з влаштування та монтажу дахів

Візуальне проектування покрівлі/даху до початку монтажу на будівлю покаже вам переваги та недоліки вашого даху при експлуатації будівлі.

1.

Ремонт

Будинків Будинків Офісів Ангаров

2.

Будівництво

споруд Складів Павільйонів

3.

Реконструкція

Металоконструкцій Квартир Басейнів Каркасних будівель

Початок монтажа крокв

Виконуємо монтаж будь-яких об'ємів покрівлі (тільки скатної), також монтаж на Z-профіль.

Щоб полегшити та прискорити будівництво стяжок, можна дістатися до сталевих кріпильних елементів, також званих теслярськими фітингами. Вони виготовляються з оцинкованої сталі, де вже зроблені отвори для гвинтів або цвяхів. Деякі моделі також мають отвори для гвинтів, які ви можете дізнатися з того, що їх діаметр більший, а число менше. Вміло використовувані фітинги забезпечують міцні та високоточні з’єднання. Що дуже важливо-вони дозволяють заощаджувати до 30% деревини. Ви також можете використовувати балки з меншими поперечними перерізами. Однак важливо, щоб архітектор або будівельник ферми включали їх до свого проекту.

Кроквяна система даху

Обговорюємо способи захисту балконів, лоджій та терас за допомогою листового металу. У ньому представлені найпоширеніші приклади біологічної корозії та інших пошкоджень поверхні, штукатурки та керамічної плитки. Подає огляд правових вимог, норм та інших положень з цього питання. Описуємо сучасні методи захисту та принципи монтажу металообробки.

Вынос и расширение балконов и лоджий, как на первых этажах, так и на верхних

Ремонт покрівлі балконів та веранд

Збираємо дахи професійно, вже 17 років. Проектування даху будь-якої складності.

Обговорюємо способи захисту балконів, лоджій та терас за допомогою листового металу. У ньому представлені найпоширеніші приклади біологічної корозії та інших пошкоджень поверхні, штукатурки та керамічної плитки. Подає огляд правових вимог, норм та інших положень з цього питання. Описуємо сучасні методи захисту та принципи монтажу металообробки.

Винесення та розширення балконів та лоджій, як на перших поверхах, так і на верхніх

Наш рабочий процес

01.

Консультація

Надамо компетентну консультацію по монтажу покрівельної кроквяної системи, покрівельних матеріалів, а також усранению деффектов монтажу покрівлі або усунення пошкоджень на даху.

02.

Огляд

Проводимо огляд дахів перед монтажем кроквяної системи на відповідність з проектом або для узгодження проекту. Також виявляємо причини протікання покрівлі для подальшого ремонту.

03.

Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення та вибору альтернативного.

04.

Висновок

Після узгодження з замовником, укладаємо договір з гарантійними зобов’язаннями на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, рекострукція та інше.

Фундамент сайту vvi.org.ua

Це практичні матеріали щодо будівництва будинку.

Наші статті містять інформацію про будівельні та монтажні технології, вартість матеріалів та виготовлення, тенденції в архітектурі та дизайні, а також цікаві ідеї та дизайн інтер'єру. Ентузіасти саду знайдуть тут проекти невеликої архітектури, садові аранжування та перевірені рішення для адаптації довкілля будинку.
На vvi.org.ua ви також можете переглянути численні фотогалереї. Цифрова версія щомісячника "VVI" - це понад 1000 великих, змістовних будівельно-монтажних матеріалів та кілька років цифрових архівів журналу. Наші ресурси збагачують численні редакційні доповнення та спеціальні випуски доступні у версіях PDF або html.
Цінною частиною сайту є свої матеріали, користувачі завжди знайдуть цікаві статті для досвіду будівництва та експлуатації власного будинку.
vvi-proekt строительство и реконструкция
Менеджер VVI
Консультування з будівельних питань – це наша сильна сторона!
Дніпро/Дніпропетровськ
Не пропустіть можливість замовити проект даху дистанційно в Дніпрі!
Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам створити дах, який не тільки буде надійним і функціональним, але й естетичним.
т. +38 (066) 680-9222
т. +38 (067) 680-9222
Viber, Telegram