VVI-Проект - Надійний представник вашого будівельного об'єкта

Якщо ви шукаєте надійного партнера у будівництві, VVI-Проект – це те, що вам потрібно. Наша компанія пропонує повний спектр послуг в галузі будівництва – від розробки проекту до здачі готового об’єкту з гарантією якості.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи всі його побажання та вимоги.

Рекомендований проект

Влаштування Металевого Даху

Наприклад вам потрібно зробити пристрій даху, але ви не маєте поняття, що і як має відбуватися в даному процесі монтажу, особливо коли є зміни у проекті або відступу від проектної документації. Тоді ми зможемо надати повний супровід.

Наш досвід в галузі будівельних робіт вже 17 років. Безпосередньо брали участь у будівництві ангарів, де замовниками виступали компанії МСбуд - будівництво ангарів Техноторг - реконструкція будівель і споруд, Покрівельні роботи. Київміськбуд - влаштування перекриттів у монолітних залізобетонних будинках
Ігор
Менеджер проекта

Комерційна Покрівля

Влаштування Вбудованої Плоского Даху

Після буревію

Ремонт Покрівлі З Дерева

Житлова Покрівля

Ремонт черепичного даху

Комерційна Покрівля

Комерційне Влаштування Стельового Вікна

Наша команда професіоналів готова виконати будь-які роботи з будівництва будь-якої складності.

Ми пропонуємо широкий вибір матеріалів від провідних виробників, що забезпечує високу якість будівельних робіт та тривалий термін експлуатації готового об’єкту.

Звертайтеся до нас, якщо вам потрібна надійна підтримка у будівництві. VVI-Проект завжди готовий допомогти вам з реалізацією будь-яких будівельних проектів.

Потрібна оцінка або консультація?

Пропонуємо вам, як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Дніпро

Запорізьке шосе, 62, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

+38 (066) 680-9222

+38 (067) 680-9222