Пропонуємо професійний ремонт покрівлі з металочерепиці Дніпро

Ремонтуємо пошкоджені ділянки покрівлі.
При виявленні пошкодження покрівельних матеріалів, в тому числі металочерепиці та елементів конструкції, таких як:

  • димохід
  • розжолобок
  • ковзан
  • флюгарка
  • зрив частини покриття
  • протікання покрівлі

Замовити професійний ремонт даху покрівлі з металочерепиці у Дніпрі

+38 (066) 680-9222

+38 (067) 680-9222

Наши кровельные услуги

Визуальное проектирование в сервисе кровельных работ Николаева и кровли/крыши до начала монтажа на здание, покажет вам преимущества и недостатки вашей крыши при эксплуатации здания.

1

Устройство крыши

Любая сложность стропильной системы. Наш опыт позволяет нам выполнять ремонтные или строительные работы с обусловленным качеством и в оговоренные сроки.

2

Замена крыши

Производим замену кровельного покрытия. Например шифер на профнастил или металлочерепицу, с изменением шага обрешетки под монтаж солнечных батарей.

3

Ремонт крыши

Любая сложность ремонта или реконструкции кровли, от устранения течи на крыше, как примыканий, так и дымоходов, к устройству мансардного этажа в вашем доме.

Ремонт даху. Ми знаємо, як зробити якісно, швидко і недорого.

Ремонти покрівлі з листового металу – заняття, яке не пропустить жоден власник нерухомості через великий вплив погодних умов.

Ремонт и монтаж крыши из металлочерепицы качественно в Днепре и области
Ремонт крыши и подшивка свесов, монтаж ливневки в Днепр/Днепропетровск, Подгороднее, Царичанка, Петриковка

Ремонтні роботи покрівлі з листового металу не обов'язково повинен бути дорогим і складним.

На допомогу приходить дуже сучасний продукт-покрівельна мембрана напіврідкої формули, що складається з поліуретанових смол.
Це продукт, який є результатом багаторічних досліджень і наукового досвіду, який може без будь-яких перешкод покрити навіть металевий дах своїм безшовним, однорідним і надзвичайно гнучким покриттям.
І все це, не знімаючи наявну покрівлю з листового металу, досить очистити старе покриття і поверхня даху готова до нанесення рідкої мембрани.
Це відмінна гідроізоляція покрівлі.

Ми також рекомендуємо, цілу лінійку герметизуючих і клейових продуктів, ідеально підходять для з’єднання будь-яких тріщин, стиків, компенсаторів і т.п. на дахах, стінах, колонах, підлогах, терасах і т. д., а також у випадку металевих дахів.
Наша пропозиція на ремонт покрівлі з металочерепиці поширюється, як на місто Миколаїв, так і на область.
Також пропонуємо ознайомитися:

1.

Ремонт

Будинків Будівель Офісів Дахів

2.

Будівництво

Металоконструкцій Басейнів Каркасних будівель Ангарів

3.

Реконструкция

Споруд Будівель Приміщень

Початок монтажу крокв Дніпрі

Виконуємо монтаж будь-яких обсягів покрівлі(тільки скатної), також виробляємо монтаж на Z-профіль.

Ремонт, герметизація даху з металочерепиці і сендвіч-панелі

Ми пропонуємо високоякісні продукти для ремонт покрівлі з металочерепиці, а також гарантовану послугу з ущільнення металевого даху, якщо це необхідно. Постійно гнучкі покриття виконують два завдання. Завдяки антикорозійним пігментам вони створюють довготривалий захист промислових дахів від іржі. Крім того, товстий шар еластометалу разом з армуючим нетканим матеріалом утворює ущільнювальне покриття. Ремонт промислових металевих дахів і простий ремонт покрівель з металочерепиці в Миколаєві, з використанням високоякісних засобів дозволяє надати 10-річну гарантію на герметичність і антикорозійний захист даху.

Ремонт покрівлі балконів і веранд

Збираємо дахи професійно, вже 17 років. Проектування даху будь-якої складності.

Обговорюємо способи захисту балконів, лоджій і терас за допомогою листового металу. У ньому представлені найбільш поширені приклади біологічної корозії та інших пошкоджень поверхні, штукатурки і керамічної плитки. Представляє огляд застосовних правових вимог, норм та інших положень з цього питання. Описуємо сучасні методи захисту і принципи монтажу металообробки.

Винос і розширення балконів і лоджій, як на перших поверхах, так і на верхніх

Наш робочий процес

01.
Консультація

Надамо компетентну консультацію по монтажу покрівельної кроквяної системи, покрівельних матеріалів, а також усранению деффектов монтажу покрівлі або усунення пошкоджень на даху.

02.
Огляд

Проводимо огляд дахів перед монтажем кроквяної системи на відповідність з проектом або для узгодження проекту. Також виявляємо причини протікання покрівлі для подальшого ремонту.

03.
Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення та вибору альтернативного.

04.
Висновок

Після узгодження з замовником, укладаємо договір з гарантійними зобов’язаннями на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, рекострукція та інше.

Фундамент сайту vvi.org.ua

Це практичні матеріали з будівництва будинку.

Наші статті містять інформацію про будівельні та монтажні технології, вартості матеріалів і виготовлення, тенденції в архітектурі та дизайні, а також цікаві ідеї та дизайн інтер'єру. Ентузіасти саду знайдуть тут проекти невеликої архітектури, садові аранжування і перевірені рішення для адаптації навколишнього середовища будинку.

На vvi.org.ua ви також можете подивитися численні фотогалереї. Цифрова версія щомісячника " VVI " -це понад 1000 великих, змістовних будівельно-монтажних матеріалів і кілька років цифрових архівів журналу. Наші ресурси збагачують численні редакційні доповнення та спеціальні випуски, доступні у версіях PDF або html.
Цінною частиною сайту є свої матеріали, користувачі завжди знайдуть цікаві статті для досвіду будівництва та експлуатації власного будинку.
vvi-proekt строительство и реконструкция
Менеджер VVI
Консультування з будівельних питань-це наша сильна сторона!
Потрібна оцінка або консультація?

Пропонуємо вам, як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Дніпро - Покрівельні роботи

Договір та гарантія на всі етапи робіт.
т. +38 (066) 680-9222
т. +38 (067) 680-9222
Viber, Telegram

в Дніпрі

Запорізьке шосе, 62, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
 
Прокрутка до верху