Проводимо загальнобудівельні роботи

Рішення складних завдань по влаштуванню кроквяної системи, зі зміною проекту під час проведення покрівельних робіт.

Будівництво починається з планування, проектування та фінансування.

Триває до тих пір, поки проект не буде побудований і готовий до використання.

Розглянемо деякі нюанси скатної покрівлі, її пристрою, монтажу і деяких елементів дахів.

Наші послуги з влаштування та монтажу дахів

Візуальне проектування покрівлі/даху до початку монтажу на будівлю, покаже вам переваги і недоліки вашої даху при експлуатації будівлі.

01.

Ремонт

Будинків Будівель Офісів Ангарів

02.

Будівництво

Споруд Складів Павільйонів Каркасних будівель

03.

Реконструкція

Металоконструкцій Квартир Басейнів

Початок монтажу крокв

Виконуємо монтаж будь-яких обсягів покрівлі(тільки скатної), також виробляємо монтаж на Z-профіль.

Щоб полегшити і прискорити будівництво стяжок, можна дістатися до сталевих кріпильних елементів, також званих теслярськими фітингами. Вони виготовляються з оцинкованої сталі, в якій вже зроблені отвори для гвинтів або цвяхів. Деякі моделі також мають отвори для гвинтів, які ви можете дізнатися по тому, що їх діаметр більше, а число менше. Вміло використовувані фітинги забезпечують міцні і високоточні з’єднання. Що дуже важливо – вони дозволяють економити до 30% деревини. Ви також можете використовувати балки з меншими поперечними перерізами. Однак важливо, щоб архітектор або будівельник ферми включали їх у свій проект.

Кроквяна система

Виконуємо монтаж будь-яких обсягів покрівлі(тільки скатної), також виробляємо монтаж на Z-профіль.

Крокви зазвичай являє собою дерев’яну конструкцію даху, на якій лежить покриття. Крокви, лати, прогони, цегляні стіни, тобто її елементи повинні бути надійно з’єднані один з одним. Тільки тоді кроквяна система не зігнеться під вагою прикріплених до неї матеріалів і не буде загрожувати їй сильним вітром. Ми підкажемо, які кріпильні елементи використовуються при монтажі крокв даху.

Ремонт покрівлі балконів та веранд

Збираємо дахи професійно, вже 17 років. Проектування даху будь-якої складності.

Обговорюємо способи захисту балконів, лоджій і терас за допомогою листового металу. У ньому представлені найбільш поширені приклади біологічної корозії та інших пошкоджень поверхні, штукатурки і керамічної плитки. Представляє огляд застосовних правових вимог, норм та інших положень з цього питання. Описуємо сучасні методи захисту і принципи монтажу металообробки.

Винос і розширення балконів і лоджій, як на перших поверхах, так і на верхніх

Наш робочий процес

01.

Консультація

Надамо компетентну консультацію по монтажу покрівельної кроквяної системи, покрівельних матеріалів, а також усранению деффектов монтажу покрівлі або усунення пошкоджень на даху.

02.

Огляд

Проводимо огляд дахів перед монтажем кроквяної системи на відповідність з проектом або для узгодження проекту. Також виявляємо причини протікання покрівлі для подальшого ремонту.

03.

Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення та вибору альтернативного.

04.

Висновок

Після узгодження з замовником, укладаємо договір з гарантійними зобов’язаннями на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, рекострукція та інше.

Фундамент сайту vvi.org.ua

Це практичні матеріали з будівництва будинку.

Наші статті містять інформацію про будівельні та монтажні технології, вартості матеріалів і виготовлення, тенденції в архітектурі та дизайні, а також цікаві ідеї та дизайн інтер'єру. Ентузіасти саду знайдуть тут проекти невеликої архітектури, садові аранжування і перевірені рішення для адаптації навколишнього середовища будинку.
На vvi.org.ua ви також можете подивитися численні фотогалереї. Цифрова версія щомісячника " VVI " -це понад 1000 великих, змістовних будівельно-монтажних матеріалів і кілька років цифрових архівів журналу. Наші ресурси збагачують численні редакційні доповнення та спеціальні випуски, доступні у версіях PDF або html.
Цінною частиною сайту є свої матеріали, користувачі завжди знайдуть цікаві статті для досвіду будівництва та експлуатації власного будинку.
vvi-proekt строительство и реконструкция
Менеджер VVI
Консультування з будівельних питань-це наша сильна сторона!

Потрібна оцінка або консультація?

Пропонуємо вам, як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Дніпро

Замовити монтаж/влаштування вальмового даху в Дніпрі/Дніпропетровську за телефонами:
т. +38 (067) 262-04-33

Миколаїв

вул. Погранична, 167, Миколаїв, Миколаївська область, 54000
т. +38 (099) 206-01-98
Viber, Telegram