Монтаж сонячних батарей на даху і землі

Сонячні колектори працюють в суворих умовах, вони постійно піддаються впливу атмосферних факторів, таких як: високі і низькі температури, сильний вітер, снігопад і дощ. Тому монтаж сонячних панелей повинен відповідати умовам відповідного захисту від корозії, а також міцності і стійкості конструкції кріплення.
Установка сонячних панелей не може погіршити функцію, яку виконує дах, тобто захист від вологи (герметичність даху). Після виконання монтажних робіт закрийте всі просвердлені отвори, щоб вода не потрапляла під покрівлю.
Монтажні роботи повинні бути виконані дуже акуратно, так як після установки колекторів місця кріплення до даху будуть закриті. Можливі неточності і витоку не будуть видні при підключенні і запуску установки.
Незалежно від обраного місця установки, ми повинні звернути увагу на те, щоб сусідні будівлі і дерева не закривали колектори. Особливо дерева, які за двадцять років можуть досягати великих розмірів. Щоб насолодитися повним сонцем, область між Півднем, південним сходом і Південно-заходом повинна бути вільною від тіні.