Монтаж і проект вальмового даху в Миколаєві

З ухилом скатів покрівлі 30-45 градусів.

Візуальний проект вальмових покрівель/дахів онлайн за 60 хвилин

Конструкція не має гострих кутів, а одна з основних її функцій – захист від сильного вітру. У регіонах зі сніговими зимами такі дахи роблять з невеликих дахів і більш крутих скатів. Якщо на ділянці будинку не буває сильного снігопаду, навіси повинні бути великими, а схили відносно пологі. У типовій вальмовой покрівлі зрізаний торцевий скат. Вільний простір закладають вікном (в тому числі суцільним) або стіною. Однак частково навісний дах може з’єднувати двосхилі елементи. У цьому випадку залишається чотири елементи поверхні.

Діагональні крокви (їх називають стегнами) мають трикутний вигляд. Вони займають простір від кінця коника до карниза. Два інших ската трапецієподібні. Практичність забезпечується функцією конструкції.
В першу чергу, це стосується відведення атмосферних опадів. Але технологія виготовлення набагато складніше.
Для його будівництва вам знадобиться команда досвідчених будівельників. Один з недоліків, на мансардному рівні не буде фронтонів, а для поліпшення освітлення необхідно буде зробити більше мансардних вікон. Це підвищить складність процесу проектування, в тому числі розрахунку кроку ферми. Незважаючи на те, що така конструкція справляється з опадами, її часто використовують в посушливих районах.

Вальмовий дах стане в нагоді, якщо потрібно зробити: будинок з верандою; довгасте будівля; Г-подібний будинок двосхилий покрівля цього типу має риси класичної двосхилим і вальмовой.

Наші послуги з влаштування та монтажу дахів

Візуальне проектування покрівлі/даху до початку монтажу на будівлю, покаже вам переваги і недоліки вашої даху при експлуатації будівлі.

01.

Влаштування даху

Будь-яка складність кроквяної системи. Наш досвід дозволяє нам виконувати ремонтні або будівельні роботи з обумовленою якістю і в обумовлені терміни.

02.

Заміна покриття

Виробляємо заміну покрівельного покриття. Наприклад шифер на профнастил або металочерепицю, зі зміною кроку обрешітки під монтаж сонячних батарей.

03.

Ремонт даху

Будь-яка складність ремонту або реконструкції покрівлі, від усунення течі на даху, як примикань, так і димоходів, до пристрою мансардного поверху у вашому будинку.

Комерційна покрівля

Виконуємо монтаж будь-яких обсягів покрівлі(тільки скатної), також виробляємо монтаж на Z-профіль.

Виконуємо роботи згідно кошторису та договору.
Повна комплектація об’єкта з урахуванням отримання клієнтом наших знижок від постачальників і виробників.

Житлова покрівля

Збираємо дахи професійно, вже 17 років. Проектування даху будь-якої складності.

Види і типи покрівлі дахів, які ми виробляємо і супроводжуємо, як з вашим проектом, так і з нашим робочим або візуальним.
Збираємо кроквяні системи, як з дерева, так і з металу, а також з оцинкованого профілю, що дуже актуально для зимового саду.

Ми завжди хочемо домогтися гарного результату в пристрої покрівельних матеріалів і рекомендуємо всім, дотримуватися всіх технологічних процесів при монтажі або влаштуванні покрівель!

Наш робочий процес

01.

Консультація

Надамо компетентну консультацію по монтажу покрівельної кроквяної системи, покрівельних матеріалів, а також усранению деффектов монтажу покрівлі або усунення пошкоджень на даху.

02.

Огляд

Проводимо огляд дахів перед монтажем кроквяної системи на відповідність з проектом або для узгодження проекту. Також виявляємо причини протікання покрівлі для подальшого ремонту.

03.

Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення та вибору альтернативного.

04.

Висновок

Після узгодження з замовником, укладаємо договір з гарантійними зобов’язаннями на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, рекострукція та інше.

Потрібна оцінка або консультація по устрою вальмових дахів?

Пропонуємо вам, як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Дніпро

Замовити монтаж/влаштування вальмового даху в Дніпропетровську за телефонами:
т. +38 (067) 262-04-33

Миколаїв

вул. Погранична, 167, Миколаїв, Миколаївська область, 54000
т. +38 (099) 206-01-98
Viber, Telegram