Покрівельні роботи Львів

Візьмемо на себе вирішення складних завдань щодо влаштування кроквяної системи, зі зміною проекту під час проведення покрівельних робіт.

Приймемо замовлення на монтаж скатних дахів у Львові та області

(066) 680-92-22

(067) 680-92-22

Вартість всіх покрівельних робіт Львів

Виконані нами покрівельні роботи

Наші послуги з покрівельних робіт у Львові

Виконання візуального проекту покрівлі/даху до початку монтажу на будівлю допоможе визначити переваги та недоліки вашого даху при експлуатації будівлі.

1.

Монтаж дахів Львів

Зберемо кроквяну систему будь-якої складності. Досвід дозволяє нам виконувати ремонтні або будівельні роботи з обумовленою якістю та в обумовлений термін.

2.

Ремонт покриття

Проводимо заміну покрівельного покриття. Наприклад шифер на профнастил або металочерепицю, зі зміною кроку решетування під монтаж сонячних батарей.

3.

Ремонтуємо дахи

Будь-яка складність ремонту або реконструкції покрівлі, від усунення течі на даху, як примикань, так і димоходів, до влаштування мансардного поверху у вашому будинку.

Усі покрівельні роботи Львова

Монтаж профнастилу Львів

Виконаємо монтаж профнастилу, будь-якої складності та обсягів покрівлі (тільки скатної), також проводимо монтаж на Z-профіль.

Наводимо роботи відповідно до кошторису та договору.
Повна комплектація об’єкта з урахуванням отримання клієнтом наших знижок від постачальників та виробників.

Монтаж металочерепиці у Львові

Збираємо дахи із металочерепиці професійно, вже 17 років. Проектування даху будь-якої складності.

Види та типи покрівлі дахів, які ми виробляємо та супроводжуємо, як з вашим проектом, так і з нашим робітником чи візуальним.Собираем стропильные системы, как из дерева, так и из металла, а также из оцинкованного профиля, что очень актуально для зимнего сада.

Монтаж бітумної черепиці у Львові та області

Професійний монтаж, бітумної черепиці в Миколаєві забезпечимо від проекту даху та кошторису, до складання кроквяної системи будь-якої складності.

Ми завжди хочемо досягти хорошого результату в пристрої покрівельних матеріалів і рекомендуємо всім, дотримуватися всіх технологічних процесів при монтажі або влаштуванні покрівель та бітумної черепиці!

Влаштування керамічної черепиці

Збираємо дахи з керамічної та полімер-пісяної черепиці професійно, вже 11 років. Запропонуємо проект даху будь-якої складності.

Пропонуємо монтаж керамічної, полімерно-піщаної, цементно-піщаної черепиці в Миколаєві, так само ремонт даху та таких же матеріалів

Наш робочий процес - покрівельні роботи у місті Львів

01.
Консультація

Надамо компетентну консультацію щодо монтажу мансардних дахів та кроквяних систем, покрівельних матеріалів, а також усунення дефектів монтажу покрівлі або усунення пошкоджень на даху.

02.
Огляд

Проводимо огляд будівель перед монтажем мансардного даху та кроквяної системи на відповідність до проекту або для узгодження проекту. Також виявляємо причини протікання покрівлі для подальшого ремонту.

03.
Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів мансард для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення та вибору альтернативного.

04.
Висновок

Після погодження із замовником, укладаємо договір із гарантійними зобов’язаннями на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, реконструкція та інше.

Потрібна оцінка покрівельних робіт чи консультація?

Пропонуємо вам як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Замовити покрівельні роботи в Львові

Договір та гарантія на всі етапи робіт.
т. +38 (066) 680-92-22
т. +38 (067) 680-92-22
Viber, Telegram