Пропонуємо ремонт даху приватного будинку

Всі види ремонтних робіт скатних покрівель:

  1. Усунення течі даху
  2. Монтаж ендови і примикань
  3. Гідроізоляція
  4. Утеплення даху
  5. Шумоізоляція даху або перекриття
  6. Водостічної системи
  7. Підшивка
  8. Ковзанів і торцевих

Надаємо покрівельні та ремонтно-монтажні роботи з 2004 року.

Ми є командою з декількох бригад, які надають послуги з покрівельного покриття та інші будівельні роботи приватним особам, а також компаніям(котеджі, господарські будівлі).

Ремонтуємо і реконструюємо.
Ми маємо багаторічний досвід, набутий в монтажі покрівельних матеріалів. У нас є багато задоволених клієнтів з Дніпра і Миколаєва.
Ми безкоштовно проводимо вимірювання дахів, будівель і надаємо допомогу при покупці матеріалів, необхідних для виконання робіт за привабливими цінами.
Забезпечуємо високу якість наших послуг за доступними цінами і надаємо гарантію на виконані роботи.
Область нашої діяльності в основному охоплює Дніпропетровську і Миколаївську області (Дніпро, Кам’янське, Миколаїв, Коблево). Запрошуємо до співпраці клієнтів із сусідніх областей (Одеської та Херсонської).
Високий відсоток наших послуг, це комплексне покриття дахів: профнастил (покрівельний лист),

Наші послуги з влаштування та монтажу дахів

Візуальне проектування покрівлі/даху до початку монтажу на будівлю, покаже вам переваги і недоліки вашої даху при експлуатації будівлі.

01.

Ремонт

Будинків Будівель Офісів Ангарів

02.

Будівництво

Споруд Складів Павільйонів Каркасних будівель

03.

Реконструкція

Металоконструкцій Квартир Басейнів

Наш робочий процес

01.

Консультація

Надамо компетентну консультацію по монтажу покрівельної кроквяної системи, покрівельних матеріалів, а також усранению деффектов монтажу покрівлі або усунення пошкоджень на даху.

02.

Огляд

Проводимо огляд дахів перед монтажем кроквяної системи на відповідність з проектом або для узгодження проекту. Також виявляємо причини протікання покрівлі для подальшого ремонту.

03.

Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення та вибору альтернативного.

04.

Висновок

Після узгодження з замовником, укладаємо договір з гарантійними зобов’язаннями на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, рекострукція та інше.

Фундамент сайту vvi.org.ua

Це практичні матеріали з будівництва будинку.

Наші статті містять інформацію про будівельні та монтажні технології, вартості матеріалів і виготовлення, тенденції в архітектурі та дизайні, а також цікаві ідеї та дизайн інтер'єру. Ентузіасти саду знайдуть тут проекти невеликої архітектури, садові аранжування і перевірені рішення для адаптації навколишнього середовища будинку.
На vvi.org.ua ви також можете подивитися численні фотогалереї. Цифрова версія щомісячника " VVI " -це понад 1000 великих, змістовних будівельно-монтажних матеріалів і кілька років цифрових архівів журналу. Наші ресурси збагачують численні редакційні доповнення та спеціальні випуски, доступні у версіях PDF або html.
Цінною частиною сайту є свої матеріали, користувачі завжди знайдуть цікаві статті для досвіду будівництва та експлуатації власного будинку.
vvi-proekt строительство и реконструкция
Менеджер VVI
Консультування з будівельних питань-це наша сильна сторона!

Потрібна оцінка або консультація?

Пропонуємо вам, як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Дніпро

Замовити ремонт даху приватного будинку в Дніпрі/Дніпропетровську за номером:
т. +38 (067) 262-04-33

Миколаїв

вул. Погранична, 167, Миколаїв, Миколаївська область, 54000
т. +38 (099) 206-01-98
Viber, Telegram