Ремонт будинків будівель і квартир в Миколаєві і Дніпрі

Вирішення складних питань з реконструкцією або ремонтом будівель і споруд. Усунемо недоліки будівництва, покрівлі та іншого.

Виконані нами ремонтні роботи та об’єкти будівництва

Наші ремонтні послуги

Візуальний дизайн у будинку, або квартирі до початку ремонту допоможе вам знайти переваги і недоліки.

01.

Поточний ремонт

Косметичний ремонт приміщень, як терміновий так і поточний. З використанням сучасних технологій і використання сучасних будівельних матеріалів.

02.

Капітальний ремонт

До капітального ремонту підходимо професійно, адже дане виробництво робіт вимагає серйозної відповідальності, так як найчастіше це стосується основних систем і комунікацій будівель.

03.

Реконструкція

Будь-яка складність ремонт або реконструкція будинків або споруд , від усунення течі, до повної реконструкції будівлі, а також перетворення малонахилого даху у мансардний поверх.

Благоустрій внутрішнього дворика

Виконуємо благоустрій внутрішніх дворів будинків або будівель. Доріжки і фонтани, озерця і басейни.

Наводимо роботи згідно кошторису та договору.
Повна комплектація об’єкта з урахуванням отримання клієнтом наших знижок від постачальників і виробників.

Дизайн приміщення

Завжди вирішить питання, як з розстановкою меблів в квартирі, так і більш складні завдання. Особливо якщо це стосується великого приватного будинку.

Пропонуємо дизайн приміщень, як схематичний, так і повний. Маючи повне уявлення у вигляді виконаного дизайн проекту, ви зможете безпомилково спланувати комунікації в квартирі або будинку, а також прийняти рішення про використання матеріалів.

Наш робочий процес

01.

Консультація

Надамо компетентну консультацію щодо внутрішнього ремонту в будівлі або квартирі, капітального ремонту фундаментів стін та іншого.

02.

Огляд

Проводимо огляд будівель перед початком робіт на відповідність з проектом або для узгодження деталей із замовником. Також виявляємо причини, за якими ми не зможемо виконати роботи або прийдеться внести зміни в план робіт.

03.

Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення та вибору альтернативного.

04.

Висновок

Після узгодження з замовником, укладаємо договір з гарантійними зобов’язаннями на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, рекострукція та інше.

Потрібна оцінка або консультація?

Пропонуємо вам, як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Дніпро

Для замовлення ремонтно-будівельних робіт в Дніпрі / Дніпропетровську
т. +38 (067) 262-04-33

Миколаїв

вул. Погранична, 167, Миколаїв, Миколаївська область, 54000
т. +38 (099) 206-01-98
Viber, Telegram