СЕРВІС І НАШІ ПОСЛУГИ МОНТАЖУ САНТЕХНІЧНИХ УСТАНОВОК У МИКОЛАЄВІ

Ми пропонуємо вам дуже широкий спектр послуг із сантехніки, починаючи від зовнішньої каналізації та закінчуючи внутрішньою каналізацією із пластику.

Замовити повний сервіс сантехнічних послуг у Миколаєві.

(067) 262-04-33

(099) 206-01-98

Цей тип установки сьогодні найбільш поширений через його низьку вартість, довговічність, а також можливість використання в будь-яких установках. Для нових будівель роботи розпочинаються вже на етапі будівництва стін приземлення. Монтаж системи гарячої та холодної циркуляції води, підключення води зі свердловин, гідрофорів, глибоководних насосів та водоочищення, гідратації садів. Як ефективний засіб захисту будинку при загрозі підтоплення підземних частин водою або ґрунтовою водою ми пропонуємо клієнтам виконати дренаж так званої підземної системи дренажу будівлі, а також системи дренажу дощової води. Ми також надаємо послуги з монтажу внутрішніх очисних споруд, герметичних септиків та водопровідних з’єднань.

Перед виконанням установки робимо проект із необхідними розрахунками, щоб правильно підібрати діаметр труб. Це особливо важливо, якщо в будівлі планується встановлення дощової води або так званих водяних батогів, або якщо ми маємо намір підтримувати в ємнісному резервуарі відносно низьку температуру гарячої води, що особливо бажано для теплових насосів. У таких ситуаціях бажано правильно підігнати діаметри труб, щоб забезпечити необхідний потік води в точках її забору, а також безшумну роботу установки.

Інші послуги VVI

Наш робочий процес

01.
Консультація

Надамо компетентну консультацію щодо сантехмонтажу

02.
Огляд

Проводимо огляд об’єктів перед монтажем сантехніки та систем на відповідність до проекту або для узгодження проекту.

03.
Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення та вибору альтернативного.

04.
Висновок

Після погодження із замовником, укладаємо договір із гарантійними зобов’язаннями на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, реконструкція та інше.

Потрібна оцінка чи консультація?

Пропонуємо вам як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Ми у Миколаєві
Замовити послугу сантехніка та сантехнічних послуг у Миколаєві – вул. Прикордонна, 167, Миколаїв, Миколаївська область, 54000т. +38 (067) 262-04-33
т. +38 (099) 206-01-98
Viber, Telegram