Сервіс покрівельних робіт Миколаїва

Завжди вершимо складні питання з реконструкцією або ремонтом будівель та споруд. Усунемо недоліки будівництва, покрівлі та іншого.

Наші покрівельні послуги

Візуальне проектування покрівлі/даху до початку монтажу на будівлю покаже вам переваги і недоліки вашого даху при експлуатації будівлі.

1.

Установка Даху

Будь-яка складність кроквяної системи. Наш досвід дозволяє нам виконувати ремонтні або будівельні роботи з обумовленим якістю і в обумовлені терміни.

2.

Заміна Даху

Виробляємо заміну покрівельного покриття. Наприклад шифер на профнастил або металочерепицю, зі зміною кроку обрешітки під монтаж сонячних батарей.

3.

Ремонт Даху

Будь-яка складність ремонту або реконструкції покрівлі, від усунення течі на даху, як примикань, так і димоходів, до пристрою мансардного поверху на вашому будинку.

Комерційна Покрівля

Виконуємо монтаж будь-яких обсягів покрівлі(тільки скатної), також виробляємо монтаж на Z-профіль.

Призводимо роботи згідно кошторису і договору.
Повна комплектація об’єкта з урахуванням отримання клієнтом наших знижок від постачальників і виробників.

Житлова Покрівля

Збираємо дахи професійно,  вже 17 років. Проектування даху будь-якої складності.

Види і типи покрівлі-дахів які ми виконуємо і супроводжуємо, як з вашим проектом, так і з нашим робочим або візуальним.
Кроквяні системи збираємо, як з дерева, так і з металу, а також з оцинкованого профілю, що дуже актуально для зимового саду.

Наш робочий процес

01.
Консультація

Надамо компетентну консультацію по монтажу покрівельної кроквяної системи, покрівельних матеріалів, а також усранению деффектов монтажу покрівлі або усунення пошкоджень на даху.

02.
Огляд

Проводимо огляд дахів перед монтажем кроквяної системи на відповідність з проектом або для узгодження проекту. Також виявляємо причини протікання покрівлі для подальшого ремонту.

03.
Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення і вибору альтернативного.

04.
Висновок

Після узгодження з замовником, укладаємо договір з гарантійними зобов’язаннями, на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, рекострукція та інше.

Потрібна оцінка або консультація?

Пропонуємо вам, як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Миколаїв
Замовити покрівельні роботи та повний комплекс покрівельних робіт – вул. Погранична, 167, Миколаїв, Миколаївська область, 54000
т. +38 (066) 680-9222
т. +38 (067) 680-9222
Viber, Telegram