Сервіс покрівельних робіт починається з проекта

Завжди вирішимо складні питання з реконструкцією або ремонтом будівель і споруд. Усунемо недоліки будівництва, покрівлі та іншого.

Пропонуємо покрівельні роботи будь-якої складності, з повним супроводом, та проектом.

цена проекта и монтажа мансардной крыши
Проектируем с заказчиком онлайн мансардную крышу п образную
виконаємо проект вальмового даху онлайн
чертеж и детализация проекта многоуровневой сложной крыши дома

Наші покрівельні послуги

Візуальне проектування покрівлі / даху до початку монтажу на будівлю, покаже вам переваги і недоліки вашої даху при експлуатації будівлі.

01.

Влаштування даху

Будь-яка складність кроквяної системи. Наш досвід дозволяє нам виконувати ремонтні або будівельні роботи з обумовленою якістю і в обумовлені терміни.

02.

Заміна даху

Виробляємо заміну покрівельного покриття. Наприклад шифер на профнастил або металочерепицю, зі зміною кроку обрешітки під монтаж сонячних батарей.

03.

Ремонт даху

Будь-яка складність ремонту або реконструкції покрівлі, від усунення течі на даху, як примикань, так і димоходів, до пристрою мансардного поверху у вашому будинку.

Комерційна покрівля

Виконуємо монтаж будь-яких обсягів покрівлі(тільки скатної), також виробляємо монтаж на Z-профіль.

Наводимо роботи згідно кошторису та договору.
Повна комплектація об’єкта з урахуванням отримання клієнтом наших знижок від постачальників і виробників.

Житлова покрівля

Збираємо дахи професійно, вже 17 років. Проектування даху будь-якої складності.

Види і типи покрівлі дахів, які ми виробляємо і супроводжуємо, як з вашим проектом, так і з нашим робочим або візуальним.
Збираємо кроквяні системи, як з дерева, так і з металу, а також з оцинкованого профілю, що дуже актуально для зимового саду.

Наш робочий процес

01.

Консультація

Надамо компетентну консультацію по монтажу покрівельної кроквяної системи, покрівельних матеріалів, а також усранению деффектов монтажу покрівлі або усунення пошкоджень на даху.

02.

Огляд

Проводимо огляд дахів перед монтажем кроквяної системи на відповідність з проектом або для узгодження проекту. Також виявляємо причини протікання покрівлі для подальшого ремонту.

03.

Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення та вибору альтернативного.

04.

Висновок

Після узгодження з замовником, укладаємо договір з гарантійними зобов’язаннями на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, рекострукція та інше.

Потрібна оцінка або консультація?

Пропонуємо вам, як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Дніпро

вул. Погранична, 167, Миколаїв, Миколаївська область, 54000
т. +38 (066) 680-9222

Миколаїв

вул. Погранична, 167, Миколаїв, Миколаївська область, 54000
т. +38 (067) 680-9222
Viber, Telegram