Виконання щільних перекриттів, або монолітних перекриттів пов’язано з необхідністю проведення багатьох заходів на будівництві – в різних і часто несприятливих умовах експлуатації (погодних, організаційних, технічних). Отже, така установка чревата ризиком здійснення багатьох наслідків і помилок.

Підбір відповідних матеріалів і їх контроль

На цьому етапі не раз виникають проблеми, наприклад, доставка матеріалів з параметрами, несумісними із замовленням, відсутність маркування і т. д.
Тут також варто поглянути на виробника стельової системи.

Ви повинні шукати відповіді на основні питання:

Поширеною помилкою для щільних стель є також так зване змішування систем, тобто використання окремих компонентів системи перекриття (балки, порожнечі) різних виробників. У цьому випадку виникає питання: хто несе відповідальність за якість такого складеного перекриття? До якої технічної документації можна звернутися при проектуванні перекриття і при перевірці правильності його виконання?
Виконання протікає опалубки монолітного перекриття може привести до витоків укладається бетону.

З іншого боку, використання опор, які мають занадто низьку вантажопідйомністю або неадекватною відстанню призведе до наднормального прогину і подряпин і може навіть привести до будівельного збою.