Адаптуємо горище в мансарду

Завжди вирішимо складні питання з реконструкцією або ремонтом даху. Усунемо недоліки будівництва, покрівлі та збільшити використовувану площу будівлі побудувавши мансардний дах.

Замовити локалізацію протікання даху та покрівельні послуги у Миколаєві.

(067) 262-04-33

(099) 206-01-98

Наші покрівельні послуги

1

Влаштування даху

Будь-яка складність кроквяної системи. Наш досвід дозволяє нам виконувати ремонтні або будівельні роботи з обумовленою якістю та в обумовлений термін.

2

Заміна даху

Здійснюємо заміну покрівельного покриття. Наприклад шифер на профнастил або металочерепицю, зі зміною кроку решетування під монтаж сонячних батарей.

3

Ремонт даху

Будь-яка складність ремонту або реконструкції покрівлі від усунення течі на даху, як примикань, так і димоходів, до влаштування мансардного поверху у вашому будинку.

Що ви дізнаєтеся зі статті?

Чи можлива адаптація горища в мансарду?
Яка висота горища потрібна для мансарди?
Як підготувати дах до адаптації горища в мансарду?
Наскільки висока повинна бути ліктьова стінка?
Чи повинен стеля бути посилений під час адаптації горища в мансарду?
Які сходи на мансарду вибрати?
Як правильно підібрати мансардні вікна для адаптованого горища?
Як утеплити адаптований мансардний поверх?
З чого зробити стіни на мансарді?

Коли виникає думка про благоустрій горища, на якому ви досі тримали старий диван, можливо, сушили білизну?

Якщо для розростається сім’ї починає не вистачати місця – діти ростуть, і кожен хоче мати свою кімнату, або ви повинні подбати про літнього члена сім’ї, який не може жити на самоті, і, можливо, прийняти під свій дах молодят-до тих пір , поки самоствердяться

Звичайно, горище найлегше упорядкувати, коли така можливість була врахована під час будівництва будинку. Стеля має достатню міцність, простір під дахом досить високе і світле, ділянки утеплені, А установки розподілені. Тоді досить закінчити їх, як куплену квартиру, а в пристрої заявити лише про зміну способу користування приміщеннями.

Кожна велика реконструкція горища, з обов’язковим втручанням в конструкцію і зовнішній вигляд будівлі, наприклад, посилення перекриттів, зміна крокви, будівництво мансардного вікна, вставити вікна, вимагає дотримання тих же правил, що і при будівництві будинку. Це означає, що її потрібно вичитувати за новими правилами або отримати дозволи на реконструкцію за старими правилами. Знадобиться архітектурно-будівельний проект. Раніше фахівець повинен оцінити стан перекриття, крокви, і чи буде достатня висота горища після утеплення ділянок і укладання підлоги.

Якщо місця занадто мало, необхідно змінити конструкцію даху або підняти ліктьову стінку. Включаючи записи місцевого плану зонування, який визначає допустиму висоту будівлі, а іноді і колір даху. Як тільки обсяг робіт буде визначено, ви можете оцінити витрати на реконструкцію і оцінити, чи має це сенс з економічної точки зору.

Яка висота горища потрібна?

Для повного використання підходить частина горища з висотою менше 1,9 м (так званий висота стояння), щоб встановити обладнання та меблі, на стінах потреба 1,3-1,6 м. Формально мінімальна висота житлових приміщень на мансардному поверсі-це 2,3 м. При цьому в приміщеннях з ухилами вважається середнім, починаючи від 2,0 м. Багато залежить від ухилу даху – чим крутіший нахил, тим швидше прибуває простору над головою, по мірі віддалення від зовнішньої стіни. Ефективному використанню горища також сприяють: проста форма даху( найкраще двосхилі); висока ліктьова стінка (більше 1 м); великий проліт даху(більше 8 м) і відсутність опорних стовпів (збільшиться податок на нерухомість).

Візьмемо приклад: в будинку, на плані прямокутника, розміром 9 х 12 м, з двосхилим дахом з кутом нахилу 45°, на горищі буде більше 60 м2 з висотою вище 1,90 м. Якщо ми міняємо дах на конверт, кількість корисної поверхні зменшиться на 30%. Розташування сходів також має значення. Найкраще, коли вони проходять паралельно конику, поруч із зовнішньою стіною/фронтоном, коли вони близькі до центру будівлі. Таким чином, ви можете планувати зручні приміщення, тому що є високі кімнати з обох сторін і не втратити дорогоцінний простір під коником для пристрою і монтажу.

Всі покрівельні роботи Миколаєва

Монтаж профнастилу у Миколаєві

Виконаємо монтаж профнастилу, будь-якої складності та обсягів покрівлі (тільки скатної), також проводимо монтаж на Z-профіль.

Наводимо роботи відповідно до кошторису та договору.
Повна комплектація об’єкта з урахуванням отримання клієнтом наших знижок від постачальників та виробників.

Монтаж металочерепиці у Миколаєві

Збираємо дахи із металочерепиці професійно, вже 17 років. Проектування даху будь-якої складності.

Види та типи покрівлі дахів, які ми виробляємо та супроводжуємо, як з вашим проектом, так і з нашим робітником чи візуальним.
Збираємо кроквяні системи як з дерева, так і з металу, а також з оцинкованого профілю, що дуже актуально для зимового саду

Шиферна покрівля у Миколаєві

Монтаж даху із шиферу на житлові, складські, промислові та цивільні будівлі та споруди будь-якої складності.

Шифер досі не поступається популярністю новим матеріалам. Ремонтні або монтажні роботи з влаштування шиферної покрівлі у Львові виконуємо за договором.

Монтаж бітумної черепиці

Професійний монтаж, бітумної черепиці в Миколаєві забезпечимо від проекту даху та кошторису, до складання кроквяної системи будь-якої складності.

Ми завжди хочемо досягти хорошого результату в пристрої покрівельних матеріалів і рекомендуємо всім, дотримуватися всіх технологічних процесів при монтажі або влаштуванні покрівель та бітумної черепиці!

Влаштування керамічної черепиці

Складаємо дахи із керамічної черепиці професійно, вже понад 10 років. Проектування даху будь-якої складності.

Пропонуємо монтаж керамічної, полімерно-піщаної, цементно-піщаної черепиці в Миколаєві, так само ремонт даху та таких же матеріалів

Наш робочий процес

01.

Консультація

Надамо компетентну консультацію по монтажу покрівельної кроквяної системи, покрівельних матеріалів, а також усранению деффектов монтажу покрівлі або усунення пошкоджень на даху.

02.

Огляд

Проводимо огляд дахів перед монтажем кроквяної системи на відповідність з проектом або для узгодження проекту. Також виявляємо причини протікання покрівлі для подальшого ремонту.

03.

Пропозиція

Вибираємо один або кілька варіантів для подальшого виконання робіт, передаємо їх замовнику для узгодження/ознайомлення і вибору альтернативного.

04.

Висновок

Після узгодження з замовником, укладаємо договір з гарантійними зобов’язаннями, на всі етапи виконання робіт: проект, ремонт, рекострукція та інше.

Також пропонуємо

Потрібна оцінка або консультація?

Пропонуємо вам, як безкоштовні так і платні консультації, які в деяких випадках допомагають вирішити проблему клієнтам самостійно.

Миколаїв - Замовити реконструкцію даху будинку та адаптувати горище в мансарду Миколаїв

Договір та гарантія на всі етапи робіт.
т. +38 (067) 262-04-33
т. +38 (099) 206-01-98
Viber, Telegram

ми в Миколаєві

вул. Прикордонна, 167, Миколаїв, Миколаївська область, 54000